Copart logo
Authorized broker

Етапи доставки з США

 • Підбір авто
  Це ключовий пункт, якісне виконання якого впливає на успіх у фіналі.

  Наші спеціалісти підберуть та розрахують авто згідно з вашими побажаннями та бюджетом: марка, модель, рік, стан авто, пробіг, комплектація, колір тощо...Також ретельно перевірять історію автомобіля і проконсультують щодо ремонту, щоб ви отримали дійсно якісне авто.
 • Торги
  Теж дуже важливий етап, оскільки купити авто за «всі гроші світу» досить просто, а от купити вигідно - непроста задача. Наші менеджери зорієнтують вас за яку ціну краще брати той чи інший автомобіль та коли саме, бо інколи краще трохи почекати, щоб в результаті отримати дійсно хороший і вигідний варіант.

  Сам процес торгів може проходити по різному: це можуть бути живі онлайн торги в телефонному режимі, може бути пряма покупка, або автоматична ставка - все залежить тільки від вас.
 • Оплата
  Після виграшу робиться інвойс на оплату, який ви маєте сплатити аукціону протягом наступних двох днів.

  Весь процес оплати умовно можна розділити на 3 етапи:
  - оплата лота
  - логістика
  - розмитнення

  Головний критерій безпеки фінансової складової - це прозорість платежів. Всі рахунки, які необхідно буде сплатити, будуть відомі вам заздалегідь до торгів, вони є офіційними та незмінними, ви сплачуєте їх особисто через банк, ніякої готівки.
 • Транспортування
  Після оплати авто йде етап логістики. Наші водії забирають автомобіль з аукціону і везуть на наш власний майданчик, де він чекатиме завантаження в контейнер. Також на цьому етапі ви отримаєте додатковий фото звіт по машині. Далі контейнер прямує до порту Литви, де його розвантажують.

  Транспортування займає 80% часу від всього процесу замовлення авто, тому воно має бути якісним, надійним і водночас швидким. Обираючи серед великої кількості перевізників не варто гнатись за найдешевшою ціною, обов’язково враховуйте вказані вище критерії, якість не може коштувати дешево. В свою чергу, окрім надійного та швидкого транспортування, ми надаємо нашим клієнтам тільки якісний сервіс, який полягає в страхуванні авто по фото з аукціону під мінімальний відсоток та консолідацію контейнерів на власних майданчиках по всій території США та порту Литви.
 • Розмитнення
  Цей пункт важливий з точки зору вірного нарахування митних платежів та швидкого оформлення митних документів. Головне в цьому пункті - це оплата на офіційні реквізити митниці, а не комусь на сторонні рахунки або криптогаманці. Саме тому потрібен кваліфікований брокер, який знає всі нюанси цієї процедури, і у нас саме такі брокери.
 • Транспортування в Україну
  Після відкриття контейнера наступає етап логістики з Литви в Україну.

  Головне, що вам потрібно знати - ми привеземо авто в будь-яку точку України, яку ви скажете і на цей етап транспортування також буде діяти страховка на ваше авто.

  Дуже часто нас запитують:
  - На яких номерах машина прибуде в Україну і чи можливо на ній самостійно приїхати з Литви? Машина не матиме номерів, оскільки у неї відсутня будь-яка реєстрація, бо вона була списана в штатах, відповідно, пересуватись на ній самостійно неможливо, це порушення законодавства. В будь-якому випадку потрібно користуватись послугами адресної доставки.
 • Ремонт
  Після того, як авто прибуло з Литви, його необхідно відремонтувати, пройти сертифікацію та поставити авто на облік. Здебільшого, клієнти вже до покупки знають де будуть ремонтувати авто, але якщо у вас немає своїх контактів - це не проблема, ми порадимо вам сто, де якісно виконають ремонт авто і допоможуть з сертифікацією.
Залиште заявку
і ми з вами зв’яжемось